0 עגלת קניות
נוסף לעגלת הקניות
  יש לך פריטים בעגלה
  יש לך 1 פריט בעגלה
  סה"כ
  המשך לתשלום מאובטח המשך/י בקניה

  החזרות וביטול הזמנות

  קנית מוצר בחנות של "אנבי" ? אנחנו בטוחים שתאהבי את המוצר ומקווים שהוא מתאים לצרכייך.
  וגם אם לא, אין בעיה. ב-"אנבי פרופשיונל" תוכלי לבטל את ההזמנה שלך ע"י משלוח הודעת ביטול לאתר לכתובת micky@sdisrael.com או בשיחה טלפונית לשירות הלקוחות בטלפון 036336688 או בפנייה בעמוד הפייסבוק שלנו: Envy pro Israel 
  רק זכרי שעל-פי החוק במדינת ישראל ביטול ההזמנה אפשרי במשך 14 יום בלבד. וגם חשוב להחזיר אלינו את המוצר בשלמותו, לפני שנעשה בו שימוש, ובאריזתו המקורית.

  את ההחזרה תוכלי לבצע ע"י:
  1.      בקשה לאיסוף מבית הלקוח – תאמי זאת מול שירות הלקוחות של אנבי במייל micky@sdisrael.com  ואנחנו נשלח אלייך שליח לאיסוף ההחזרה. שירות זה כרוך בתשלום.
  3.      החזרה עצמית למחסננו – בכתובת: רחוב מודיעים 11 פתח תקווה. יש לתאם מול שירות הלקוחות שלנו את מועד ההגעה לצורך החזרה. אין להגיע ללא תיאום מראש! 

  ומה קורה לאחר מכן? 
  בתום ההחזרה, שירות הלקוחות שלנו יצור עמך קשר לתיאום ההחזר הכספי. תוכלי לבחור בין:

  • קבלת שובר קנייה לאתר בגובה 100% מהמחיר ששילמת עבור המוצר, דהיינו החזר מלא.

  לבין

  • החזר כספי לאמצעי התשלום בו שילמת עבור המוצר שהחזרת (למשל החזר כספי לכרטיס האשראי שלך), בניכוי 5% (ולא יותר מ-100 ₪) מהמחיר ששילמת עבור המוצר. ( כחוק) 

  שימי לב! לצערנו לא נוכל לבצע החזר כספי למוצר שחזר אלינו לא שלם או לא באריזתו המקורית או שנעשה בו שימוש. וכמובן שלא ניתן לבצע החזר כנגד מוצר שלא הוחזר. כמו-כן, לא ניתן לקבל החזר עבור הוצאות המשלוח, באם היו, אותן שילמת לקבלת המוצר או החזרתו.

  מוצר פגום?!
  היה וקיבלת מוצר פגום או מוצר שאינו תואם את המוצר שהזמנת בפועל, אז אנחנו קודם מתנצלים על-כך. אנא, הודיעי לנו באופן מידי (במייל לשרות הלקוחות שלנו micky@sdisrael.com על כך שקיבלת מוצר פגום או מוצר שאינו תואם את המוצר שהזמנת. אנחנו נדאג לתאם עמך את החזרת המוצר הפגום ולהחליפו מידית.