עגלת קניות
lasio logo

סיפור החברה:

לאסיו, היא פרי יוזמתה של נדין ראמוס (מנכ"לית), אשר, לאחר שראתה טיפול ברזילאי שבוצע על ידי מעצב אופנה, ידעה כי חייבת להיות דרך טובה ויעילה יותר כדי להבטיח תוצאות איכותיות ומקצועיות יותר. נדין גדלה בצד המזרחי של ניו יורק, גדל נדין הפכה את לאסיו מעסק קטן למעצמת קראטין בין לאומית. עכשיו, לאסיו הוא לא רק מותג העומד בסטנדרטים של ארה"ב אלא מותג בין לאומי הראשון אשר מבוסס על בסיס מים.

על ידי מחר ופיתוח של טיפולי קראטין וטכניקות יישום חדשניות לאסיו ממשיכה להתפתח ולצמוח.לאחר בניית הפורמולות ותהליך הייצור באופן עצמאי , נדין פתחה שני סלונים מוצלחים - טרקלין הדגל של קראטין הממוקם ברחוב 38 בניו יורק וסלון קראטין נוסף הממקום בפילדלפיה. עם יותר מ 17 שנים בעסק, נדין ממשיכה לגדול ולהוביל את חברת לאסיו לשבירת מחסומים עם טיפולים חדשנים ופיתוחים חדשים בתעשיית הקראטין אשר מעניקים השראה לבעלי מספרות מסביב לעולם.

ערכי החברה

איכות האיכות בלאסיו במקום הראשון, כל מוצר חייב להיות מאושר ע"י נדין. במידה והיא לא מאשרת מתחילים את הפיתוח מהתחלה. החברה משתמשת בחומרי גלם איכותיים ובדיקות איכות תקופתיות על מנת להביט שאנו מספקים מוצרים איכותים רק לאנשים התלויים בנו.

יושרה - כאשר בתקשורת מדברים רעות על חברת לאסיו הכפילה את גודל העסק. הדרך היחיד לבנות חברה ולצמוח הוא להתבסס על יושרה. סוד ההצלחה הוא להיות ישרים ולהתמקד רק במוצרים איכותים בתחום הקראטין

חדשנות - מוצר מבוסס קרם והפיכתו למוצר ע"ב מים אשר מיושם בריסוס עם רמות נמוכות ביותר של פורמלדהיד. החדשנות נמצאת בכל מה שהחברה עושה!

 

הלקוחות הם ערך עליון בכל מה שהחברה מתמקדת בה, המטרה היא לספק מוצרים חדשניים ואיכותים המשפיעים על חיי אנשים ומאפשרים להם להשיג שיער בלתי נשכח