עגלת קניות

curlyhair

כל הסיבות למה שווה להיות מתולתלת

כל הסיבות למה שווה להיות מתולתלת

                       מתולתלת ? קבלי 12 סיבות למה מקנאים בשיער שלך  

 

משהו נפלא קורה לשיער שלי ולי בזמן האחרון. אני רוצה לפרסם על זה סטטוס בפייסבוק ולהעלות תמונות באינסטגרם כדי שכל העולם ידע ויקנא. לא, לא נהייתי מיליונרית או התחלתי לעבוד בתפקיד חדש. אני פשוט רוצה שכל העולם שמע וידע,  "אני מתולתלת"!

 קבלת המתולתלת העצמית איננו דבר שבא לי בקלות. מדובר בבחורה שהשקיעה עשרות אלפי שקלים בהחלקות יפניות ודומיהן. מרחתי עשרות תכשירים על השיער וכל מה שקיבלתי בתמורה אלו תלתלים סוררים המרגישים כמו חבל משומש.

 אז הנה 12 סיבות שגרמו לי להתאהב בתלתלים שלי:

1. אי אפשר לאבד אותך בקהל. את יכולה ללכת לאיבוד בהופעה של גאנס אנד רוזס ועדיין החברים שלך יצליחו למצוא אותך אחת ומיוחדת בין חמישים אלף ראשים אחרים.

2. ילדות ברחוב יביטו בך במבט מקנא ומעריץ. לא כל יום רואים דבר כזה , את אטרקציה ויזואלית.

3. תלתלים תמיד נראים חגיגיים ומרשימים. כשאת מוזמנת לאירוע את לא חייבת לסדר את השיער במיוחד, הוא כבר קיים שם ממילא.

4. עם שיער מתולתל את לא צריכה משקאות קפאין או קפה. ערנות וחיוניות הם חלק מהאופי הטבעי של מתולתלת.

5. תלתלים מבשרים לכולם: "יש כאן אישיות כובשת שאין להתעלם ממנה" נסי לפגוש ברחוב את קרוליינה או הצמד המתולתל מהמירוץ למיליון ולהתעלם מהן.

6. התלתלים מקנים לך מראה של מורדת. זה לא משנה אם במציאות את קונפורמיסטית שקטה מבית טוב. תלתלים משדרים "אני פרועה"

7. בכל רגע נתון את יכולה להתחפש ליזהר כהן באירוויזיון של 77. כל מה שצריך זה איפור וספריי לשיער ואת חופשיה לשיר "אבאניבי" כאוות נפשך.

8. לא צריך לסדר את השיער בבוקר. מספיק שתקומי, תנערי ממנו את החתולים וצאי לעיסוקייך.

9. תלתלים מהווים הסחת דעת מדברים שאת רוצה לטשטש. יצא לך פצעון על הסנטר? אין בעיה. הדגישי את התלתלים שלך ואף אחד לא ידבר עליו. סבתא נתנה לך ליום ההולדת סוודר מזעזע ואמא מתעקשת שתלבשי אותו כדי לא להעליב אותה? אי אפשר להתרכז בסוודר כשהפסל הסביבתי המתולתל מונח לך על הראש.

10. כשחוזרים מהים את מתקלחת ומוכנה במהירות. כששאר החברות שלך עסוקות בפן ובסירוק את יכולה לשבת בכיף ולשתות קוסמופוליטן.

11. יש לך יתרון ניכר כשמדובר בגברים עם פטיש לתלתלים. גברים הם יצורים מוזרים ויש להם פטיש לכל צבע עור או שיער. אם את רואה ילד קטן מפשיט בובה עם תלתלים, דעי לך כי הוא עומד להיות מחזר עתידי.

12. את גאה במראה הטבעי שלך וזה אומר שאת אישה חזקה ובטוחה בעצמה. את יודעת לראות את היופי שבך ולקבל את עצמך בשמחה. ולזה אנחנו מתכוונים בשיא הרצינות. את פשוט אלופה!

 רוצה לדעת איך להפוך את התלתלים שלך למושלמים? הסוד נמצא בסרטון!